Reference

Lidunku jsem znala jako ošetřovatelku většiny dětí z naší lesní školy. A protože jí všichni říkali tak laskavě a něžně, chtěla jsem za ní zajít době mého těhotenství, že mi pomůže. A pomohla. Před ní jsem měla ještě tři různé zkušenosti s kraniosakrální terapií a byla jsem dost skeptická, neb mi dřívější ošetření nesedla. U Lidunky to bylo jiné. Cítila jsem se vždy v bezpečí a v laskavém přijetí. Porod byl krásný a rychlý a já to přičítám i Lidunčině ošetření. Po porodu naše miminko trápilo bříško a i s ním nám Lidunka pomohla. Po jejím ošetření jsme já i mimi pokojně usli a spali dlouhým, ozdravným spánkem. Díky, Lidunko, za to vše.  

Petra


Uvědomila jsem si, že jsem nedala zpětnou vazbu po ošetření, které jsem u Vás absolvovala v listopadu těsně před porodem. Řešily jsme spolu natočení plodu a sesunutí do porodních cest. Po ošetření jsem se opravdu intenzivněji a vědoměji ponořila do komunikace se synem a byla jsem si jistá, že to dopadne a nebudu muset jít na vyvolání porodu. Takže na indukci jsem měla nastoupit 15.11. a už v noci předtím začaly porobní bolesti. Byla jsem úplně klidná, syn se narodil přesně jak bylo plánováno s indukcí, ale vlastně si to rozhodl sám. Moc Vám děkuji. a ještě jedna informace...syn je úplně klidné miminko, které klidně spí a velmi málo kdy zapláče a je cítit jak je spokojený a určitě to souvisí s tím, že dostal čas a také, že ihned po porodu měl 2 hodiny, které jsem ho měla na sobě a opravdu mi ho nikdo nebral vážit, ani nic podobného, jak to bylo u dcer předtím.

Eva

Co mě napadá když si vybavím terapii u Lidusky? Přijetí, pocit bezpečí, laskavost,klid, teplo jejich rukou, a hlavně to, že mě vždy terapie posunula dal, uvolnila staré věci ve mě, a pomohla mi. Vřele všem doporučuji.

Zuzana

© 2023 Ludmila Nieslaniková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!