O mně

Jsem Ludmila Nieslaniková a jsem terapeutka biodynamické kraniosakrální terapie. Studovala jsem u mezinárodní školy Body Intelligence v Ostravě a výcvik jsem ukončila v říjnu 2022. Mými lektory byli Josef Steiner, Gareth Toner a Mark Allison. Nyní v dalších bězích výcviku působím jako asistentka a tlumočnice. 

Poprvé jsem se s kraniosakrálním přístupem setkala v roce 2020 na základních seminářích kraniosakrální osteopatie a biodynamiky u Inky Tiché po svém návratu z půlročního pobytu v Jižní Americe. V Ekvádoru jsem začala s intuitivními masážemi a byl to pro mě start k velké životní změně. Do Kolumbie a Ekvádoru mě zavedla touha poznávat učení přírodních národů, jejich spiritualita a propojení s přírodou. Kraniálka mi velmi pomohla s návratem a integrací vnitřní práce na sobě a díky celostnímu přístupu k člověku se pro mě stala mostem mezi spiritualitou a anatomií. 

V roce 2021 jsem absolvovala trénink transparentní kruhové komunikace u Šárky a Zdeňka Weberových. Tento přístup se velmi otisknul do mého osobního života i mojí práce. Nyní jsem ve výcviku Facilitátora kruhové komunikace.

Vyrostla jsem na venkově v pohraničí, celé dětství a dospívání jsem tak byla v kontaktu s různými tradicemi, přírodou a jejími rytmy. Původně jsem vystudovala Pozemní stavitelství na VUT v Brně a několik let jsem v oboru pracovala jako projektový manažer. Zdravotní problémy a hledání alternativních přístupů k léčbě mě dovedlo až ke změně profese. 

Jsem duší nomád, ráda poznává nové kultury a tak moje cesta vedla nejen přes několik oborů, ale také přes několik kontinentů, zemí a měst. Už během studií jsem si začala plnit cestovatelské sny, pár měsíců jsem pracovala v Anglii, přes program Erasmus jsem byla jeden semestr na Sicílii a po rozhodnutí odejít ze stavebnictví jsem žila necelý rok v Austrálii.

Miluji práci s dětmi, miminky, těhotnými, dospělými i celými rodinami. Velkým zdrojem je pro ně transparentní kruhová komunikace (council), který mi pomáhá v praxi vědomého vtěleného naslouchání. Příroda, blízcí a zpěv medicínských písní jsou pro mě základními zdroji.

© 2023 Ludmila Nieslaniková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!